Ana sayfa

Sichuan CDQ industrial co.,ltd. şirket Profili

şirket Profili

Sichuan CDQ Industrial Co., Ltd. 2016 yılından beri kurulmuştur, Şirketin selefi Chengdu Şehri OEM CNC aracı bireysel işletmelerde Dayi İlçesiydi Uzun yıllar boyunca, diş tornalama araçlarına, diş frezeleme araçlarına, kesici aletlere ve ayırma araçlarına odaklandık. .Uzun yıllara dayanan deneyim birikimi ve müşterilerin çoğunluğunun uyumlu gelişimi ve yavaş yavaş karakteristik büyüme yolunun oluğundaki büyük ölçekli ipliğe doğru ve yavaş yavaş pazarın çoğunluğunun tanınması, istikrarlı ürün kalitesi, sektöre ulaştı. seviye.

Şirket, chengdu, sichuan eyaleti salween endüstriyel inkübatör konsantrasyonunda yer almaktadır, büyük endüstri ile rekabet eden zorlu pazarın altında, her zaman uluslararası mükemmel kuruluşta kıyaslama için ilk yolun kalitesine bağlı kalıyoruz, karşılamak için zor kazanılmış bir marka yaratma çabaları yerli ve yabancı kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için, iş çabalarımızın en iyi ortağınız olacağına inanıyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

TARİHİMİZ:

 

2016 yılında kurulan Sichuan CDQ Industrial Co., Ltd., No.490 qii yolunda, Hi-tech bölgesinde bulunan, 50'den fazla çalışanı olan ve diş açma kesici uçları içeren yüksek performanslı kesme aletlerinin üretiminde uzmanlaşmış özel bir limited şirkettir. , freze uçları, kanal açma ve kesme uçları ve takım tutucular vb.

 

Sichuan  CDQ industrial co.,ltd. Sichuan  CDQ industrial co.,ltd. Sichuan  CDQ industrial co.,ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : CDQ

No. Çalışanları : 21~50

Yıllık satış : 1000,000-2000,000

Yıl kurulan : 2016

İhracat p.c : 70% - 80%